cdrtfe

cdrtfe indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Disk Yazma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış cdrtfe programı sayesinde disk yazdırma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. CD/DVD ve Blu-ray disklerini hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz. Genellikle dosyadan ISO oluşturmanıza imkan sağlayan cdrtfe programı ISO'yu DVD'ye yazdırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Arşiv amacı dışında DVD'ye yazma işlemi gerçekleştirmek için oldukça ideal bir program olduğunu söylemek mümkün. Son derece sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan cdrtfe programı son derece sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. İlk anda biraz karışık gelebilir ancak zamanla alışacağınıza inanıyorum.

Hızlı bir kullanım sunan cdrtfe programı sürükle bırak yöntemi de sunmaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup DVD oluşturup yazdırma işlemi için oldukça etkilidir. 

Eğer sizde CD/DVD/Blu-ray yazdırma işlemi için etkili aynı zamanda pratik bir programa gerek duyuyorsanız cdrtfe'yi mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.5.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,540
HEMEN İNDİR (6.69 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?