Chrome For anonymoX

Chrome For anonymoX indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Chrome için Yasaklı Sitelere Giriş Anonim Gezinti Eklentisi

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış anonymoX eklentisiyle sadece bir düğmeye basarak anonim gezint yapabilirsiniz. Online gizlilik konusunda endişeleri olan kullanıcılar için etkin bir seçenek olup internet tecrübenizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. 

Aynı zamanda çerezleri silebilir ve ortak IP adreslerini de görüntüleyebilirsiniz. anonymoX eklentisi de diğer anonim programları gibi çalışmaktadır. IP adresinizi gizleyip tarayıcınızdan başka bir IP kullanarak yasaklı sitelere giriş yapabiliyor yahut ülkemizde kısıtlı ve engelli olan sitelere de giriş sağlayabilirsiniz. Chrome tarayıcınızda iyi bir eklentiye gerek duyuyorsanız anonymoX iyi bir tercihiniz olabilir. 

İnternet üzerinde anonim gezinmek için kullanabileceğiniz eklenti ananimleştirme ağlarını kullanmaktadır. Her ülkede birçok sunucu oluşturarak çalışma göstermektedir. Proxy servisleriyle internet kimliğinizi gizleyerek devam edebilirsiniz. Eğer sizde veri güvenliğinizi sağlamak, yasaklı, engelli sitelere giriş yapmak yahut anonim olarak internette gezinmek istiyorsanız anonymoX'i Chrome tarayıcınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
1.2.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,049
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?