Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Citrio

reklam

Gelişmiş Ve Hızlı Web Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Citrio tarayıcısı sayesinde hızlı bir şekilde internet üzerinde gezinebilirsiniz. Son zamanlarda bildiğiniz gibi popüler web tarayıcıları ne yazık ki biraz ağır kaldılar. Bu nedenle kullanıcılar alternatif hizmetler kullanmaya yöneldi. Bu da alternatif bir tarayıcı olup kişisel verilerini toplamaz. Aynı zamanda tarayıcı sayesinde güvenliğinizi de sağlayabiliyorsunuz. Arayüz bakımından oldukça sade olan Citrio programı hızlı çalışan bir yapıya sahiptir. 

Web tarayıcısı eklentileri konusunda da destek sunan Citrio tarayıcısı içerisinde çeşiti kişiselleştirme seçenekleri bulundurmaktadır. Kendi içerisinde yetenekli bir indirme yöneticisi bulunduran Citrio tarayıcısı sayesinde ek bir programa gerek duymadan indirme işlemlerinizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Ayrıca Citrio web tarayıcısında tüm özelliklerin yanısıra vdeo indirmenize yardımcı olacaktır. Video indirme aracı ve aynı zamanda akıllı proxy widget araçlarına da sahiptir. Bu sayede her kullanıcının ihtiyacına karşılık verebiliyor. Eğer sizde alternatif ve özelliklerle dolu bir tarayıcı istiyorsanız Citrio'yu deneyebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
41.0.2272.253
BOYUT
54.87 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,367
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.