Clash of Avatars

Clash of Avatars

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Fantastik Oyun

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Clash of Avatars oyununda fantastik dünyanın en ihtişamlı kahramanı olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Online bir ortamda geçen Clash of Avatars oyunu ücretsiz MMO'lardan biri olup arkadaşlarınızla sohbet ederken cıvıl cıvıl dünyanın zorlu mücadelerine karşı koymanız lazım. 

Ücretsiz olarak sunulan Clash of Avatars oyununun arayüzü ne yazık ki biraz karışık ancak eğlence ve kahkahaların ön planda olduğu görevleri yaparken kendi yeteneklerinizi sınatan ve edinilmesi gereken binlerce başarının dipsiz bir kuyusu da oyunda yer alan öğeler arasında. 

Avcı, büyücü ve savaşçı gibi tanıdık sınıflara 6 farklı başlangıç ırkıyla kapı aralayan Clash of Avatars oyununda yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekiyor. 60'tan fazla avatar kostümü bulunduran Clash of Avatars oyunu binek sistemi olmayan bir MMO olup craft sistemi olmayan bir RPG düşünülemez bir durum bu oyunda ise 4 farklı sinek seçeneği bulunuyor. Son derece kişiselleştirilebilir bir sistem olup fantastik canavarlardan sadık köpekler ve kediler bu yolda bizimle arkadaşlık ediyor. Bu evcil hayvanlar arasında en abartılısı at. Atlardan her ne kadar evcil hayvanlar olmasa da Clash of Avatars'da atlar evcil. 

Clash of Avatars oyununu tamamlayan büyük bir çoğunlukla savaş sistemi ve düşmanlar bulunmaktadır. Oyunun görev sistemi her ne kadar sıradan olsa da Clash of Avatars'ın renk paleti bu durumu kurtarıyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Clash of Avatars oyununda bu dünyaya sizde atım etmek için ücretsiz olarak kayıt olup girişinizi yapabilirsiniz. Eğer sizde tarayıcınızda ücretsiz bir MMORPG tarzında bir oyun oynamak istiyorsanız Clash of Avatars'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,609
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?