Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Corel VideoStudio Pro X7 Ultimate
Film Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Corel VideoStudio Pro X6 Ultimate programını bilgisayarınızda kullanarak video dosyalarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Elinizde bulunan video dosyalarını özgürce düzenlemenize imkan sağlayan Corel VideoStudio Pro X6 Ultimate programı ile DVD bile hazırlayabilirsiniz. 

Film hazırlayarak güzel anılarınızı ölümsüzleştirmenize imkan sağlayan Corel VideoStudio Pro X6 Ultimate programı ile slayt şov oluşturabildiğiniz gibi kendi videonuzu sadece üç adımda oluşturabilirsiniz. Dosyalarınızı hızlı bir şekilde kopyalamanıza imkan sağlayan program ile video düzenleme ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar birarada. DVD dosyalarınızı kopyalamanın en hızlı yolu olduğunu söylemek mümkün. Sadece düzenleme araçları ile değil kameranızdan DVD'ye kopyalamanın da en hızlı yolu Corel VideoStudio Pro. 


Video dosyalarınıza alt yazı ekleyebilir, HD teknolojisi üzerinde yoğunlaşabilir, yeni nesil aygıtlara taşıyabilirsiniz. Programın sunduğu araçlar ve yaratıcı içeriğiyle kolay film yapma modu bulunmaktadır. Basit çalışma alanları ile her düzeyde bilgisayar kullanıcısının seveceği bir hizmet olduğuna inanıyorum. 
Program 30 gün boyunca kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veriyor. Verilen hizmetten memnun kalırsanız lisansını firmadan satın alabilirsiniz. Eğer sizde harika görünümlü videolar ve slayt gösterileri yapmak istiyorsanız Corel VideoStudio Pro programını kullanarak keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
820.35 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,815
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.