Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Cryptocat
Güvenli Mesajlaşma Ve Dosya Paylaşma Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir tarayıcı eklentisi olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Arkadaşlarınızla kişisel bilgilerinizin çalınmasından kaygı duymadan güvenli bir şekilde yazışmanıza imkan sağlamaktadır. Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Safari internet tarayıcıları için geliştirilmiş başarılı bir eklenti olup temel olarak hackerların bilgilerinizi takip eden kurumların verilerinize izinsiz erişim yapmalarını engelleyen bir sistem içermektedir. 

Cryptocat ile yaptığınız yazışmalar şifreleme yöntemiyle gizlenmektedir. Dışardıdan bu verilere erişmeye çalışan şifrelenmiş verilerin içindeki bilgilere de ulaşmak tamamen imkansız hale geliyor. Cryptocat eklentisinin çalışma mantığı şu şekilde; verileriniz bilgisayarınızdan çıkmadan önce şifrelenmektedir. Bu nedenle sunucularına bile şifrelenmiş olan verilerinizin içindeki bilgilere ulaşmak tamamen imkansız hale geliyor. Sadece hedef noktaya ulaştığınızda çözülebiliyor ve mesajlar görünür hale gelebiliyor. ,

Eklenti ile güvenli dosya paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraf ve dosya gönderirken şifreleyebiliyorsunuz. Ayrıca grup sohbeti yapmanıza da imkan sağlıyor. Sayfanızdaki ana indirme bağlantısıyla alternernatif bağlantılar üzerinden Safari, Opera ve Firefox versiyonlarını da indirmeniz mümkün. Eğer sizde güvenli bir şekilde mesajlaşmak ve dosya paylaşmak istiyorsanız Cryptocat eklentisini kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.2
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,259
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.