Cryptocat

Cryptocat

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenli Mesajlaşma Ve Dosya Paylaşma Eklentisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir tarayıcı eklentisi olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Arkadaşlarınızla kişisel bilgilerinizin çalınmasından kaygı duymadan güvenli bir şekilde yazışmanıza imkan sağlamaktadır. Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Safari internet tarayıcıları için geliştirilmiş başarılı bir eklenti olup temel olarak hackerların bilgilerinizi takip eden kurumların verilerinize izinsiz erişim yapmalarını engelleyen bir sistem içermektedir. 

Cryptocat ile yaptığınız yazışmalar şifreleme yöntemiyle gizlenmektedir. Dışardıdan bu verilere erişmeye çalışan şifrelenmiş verilerin içindeki bilgilere de ulaşmak tamamen imkansız hale geliyor. Cryptocat eklentisinin çalışma mantığı şu şekilde; verileriniz bilgisayarınızdan çıkmadan önce şifrelenmektedir. Bu nedenle sunucularına bile şifrelenmiş olan verilerinizin içindeki bilgilere ulaşmak tamamen imkansız hale geliyor. Sadece hedef noktaya ulaştığınızda çözülebiliyor ve mesajlar görünür hale gelebiliyor. ,

Eklenti ile güvenli dosya paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraf ve dosya gönderirken şifreleyebiliyorsunuz. Ayrıca grup sohbeti yapmanıza da imkan sağlıyor. Sayfanızdaki ana indirme bağlantısıyla alternernatif bağlantılar üzerinden Safari, Opera ve Firefox versiyonlarını da indirmeniz mümkün. Eğer sizde güvenli bir şekilde mesajlaşmak ve dosya paylaşmak istiyorsanız Cryptocat eklentisini kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
2.2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,440
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?