Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

DAEMON Sync Server

reklam

Mobil Cihaz ve Bilgisayarda Sunucu Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

DAEMON Sync Server programı sayesinde bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız arasında kablosuz veri transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz DAEMON Sync Server programı ile yedekleme, senkronize ve kablosuz dosya transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan DAEMON Sync Server programı sizin için özel bir bulut depolama alanı oluşturmaktadır. Aynı zamanda bulut ağı için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Bu nedenle evinde internet kullanmayan yada kotalı internet kullanan kullanıcılar fazlasıyla sevecektir. 

Bilgisayarınızı adeta bir sunucuya dönüştüren DAEMON Sync Server programı bilgisayarınız üzerinden dosyalara gö atmanıza yardımcı olmaktadır. Dilerseniz dosyaları otomatik olarak bilgisayarınızda senkronize edip yedekleyebilirsiniz. 

Yerel kablosuz ağını kullandığı için adil kullanım kotanızı etkilemeyen DAEMON Sync Server programı ayrıca WiFi üzerinden yaptığınız dosya transferlerini yüksek hızda gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Eğer sizde bilgisayarınızda bir sunucu oluşturmak ve mobil cihazlarınızda senkronize yapmak istiyorsanız DAEMON Sync Server programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,268
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.