Dark Souls 3

Dark Souls 3

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Aksiyon Dolu Rol Yapma Oyunu

Dark Souls 3, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir rol yapma oyunudur. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Dark Souls 3 oyunu kendisine has bir yapı ile karşımıza çıkıyor. RPG oyunları arasında özel bir yer edinmiş olan Dark Souls 3 oyunu rol yapma serisinin yeni oyunu olmasıyla önceki serinin devamı olarak görebiliriz. Maceraya tam gaz devam ettiğiniz Dark Souls 3 oyununda tek bir yanlış hareketiniz bile ölümünüze sebep olabiliyor. Oyunda ilerlemek oyunculara zoru başarma hissi veriyor. İlerlemek elbette kolay değil. Görevleri tamamlamanız, canavaları yenmeniz gerekiyor. 

Zorlu engelleri aşmanız gereken Dark Souls 3  oyununda görevleri tamamlamalı, düşmanlarınızı yok edip iyi bir tecrübe puanı kazanarak kahramanınızı geliştirmelisiniz. Oyunda birçok silah ve zırh seçeneği bulunuyor. Tek elle yahut çift elle kullanabileceğiniz kılıçlar dışında ok, yay, mızraklar ve farklı diğer ekipman seçenekleri oyunseverleri bekliyor. 

Karakter modelleme açısından başarılı olan Dark Souls 3 oyunu tatmin edici görseller sunmaktadır. Eğer sizde RPG oyunlarından keyif alıyorsanız Dark Souls 3'ü denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,467
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?