Destiny of Ancient Kingdoms

Destiny of Ancient Kingdoms indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Maceralarla dolu Rol Yapma Oyunu

Destiny of Ancient Kingdoms, aktif olarak oynayabileceğiniz harika bir rol yapma oyunu ile uzun süreli keyif alabilirsiniz. Norveç mitolojisinden ilham alan haz seviyesini en yüksekte tutacak olan bu harika sizleri bekliyor. Oyunda The New World adlı büyüleyici dünyaya konuk oluyoruz. Hikaye de oyunun başlaması için öncelikle karanlık lordun çağlar sonra The New World'e geri dönüş yapmasıyla başlıyor. Bir nevi intikam almak adına geri dönen lordumuz çağlar önce onu tarihe gömmüş olan ırklara savaş açıyor ve oyun daha bir heyecanlı hale geliyor.

Lordumuzun emri altında çalışan Night Devil Legion adlı ordunun önüne geçmek için yola koyuluyoruz. Tabi bu yolda binbir tuzak ve aksiyon bizleri bekliyor olacaktır. Destiny of Ancient Kingdoms'da oyunda oynayan tüm oyunculara çeşitli kahraman sınıflarından herhangi birini seçme hakkı veriliyor. Verilen bu kahraman sınıflarındaki oyuncuların kendilerine özgü savaş stilleri bulunuyor. Bu özellikler arasında dikkat çekecek olanlar ise kahramanların yapısına göre olan büyücülük, dövüş veya mesafeli silah oyunları barındırıyor.

Oyun boyunca verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Başarılı geçen oyunlar sonucunda zindanları temizleyerek seviye atlıyoruz. Böylelikle kahramanımız gücüne güç katarak oyuna devam ediyor. Aynı zamanda arenalarda PvP yaparak diğer oyuncularla savaş içerisine girip ödüller kazanıyoruz. Destiny of Ancient Kingdoms içerisinde kendimize has silah ve zırhlarımızı üretmemiz de mümkün.

Orta seviyede bir grafik tasarımına sahip olan Destiny of Ancient Kingdoms'un minumum sistem gereksinimlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

-Windows XP işletim sistemi
-2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci
- 1 GB RAM
-Shader Model 2.0 destekli 128 MB ekran kartı
-DirectX 9.0c
-İnternet bağlantısı
-2 GB depolama alanı
-DirectX 9.0c destekli ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,844
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?