Devilian

Devilian

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ücretsiz Online MMORPG Oyunu

Devilian, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz şeytan bir kahramanla fantastik macera oyunudur. Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Devilian oyununda yarı şeytan bir kahramanla fantastik bir dünya bizleri bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan Devilian oyununda kaosa sürüklenmekte olan bir dünyaya doğru yolculuk ediyoruz. Oyunda hikayemizin karanlığı seçen bir tanrının oyunumuzun fantastik dünyasını yok etmeye karar versiyle başlıyor.

Oyunda tanrı bu iş için iblisleri dünyaya gönderiyor. Bu nedenle etrafa korku ve terör salmış oluyor. Tabi her zamanki gibi bir grup kahraman gönüllü olarak savaşmaya karar veriyor. Bu kahramanların en iyi tarafı ise içlerinde bir şeytan bulunduruyor olmalarıdır. Bu nedenle savaş esnasında bu şeytanı uyandıracak büyük yıkım gücüne sahip olabilmeleridir. 

Oyunda 4 farklı bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Hepsinin kendine has özellikleri ve stilleri bulunuyor. Geniş bir dünyaya sahip olan Devilian oyununda aksiyon öğeleri de bulunuyor. MMORPG oyun yapısıyla birleşen Devilian oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,485
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?