dirLock

dirLock

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Bağlam menüsüne akıllıca bağlantı kuran DirLock programı hafif ve kullanım açısından kolaydır. Klasör içeriğini başkalarından daha güvenli hale getirmenize imkan sağlayan DirLock programı dosyalarınızı gizlemek konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Ücretsiz olarak sunuluyor olup yetkisiz erişimleri önlemenin en iyi yollarından biridir. Klasörleri kilitleyerek parola ile korumaktadır. 

Kullanım açısından kolay olup hızlı kurulum aşamalarına sahiptir. Kurulumun tamamlanması için next butonlarına tıklamanız yeterli oalcaktır. Güvene almak istediğiniz klasöre gelip sağ tıklatıp bir parola belirledikten sonra kilitleme işini gerçekleştirebilirsiniz. Klasörü şifrelemek için kullanıcılar kilitleme için otomatik olarak kullandığı ana parolayı etkinleştirebilir yahut dizini ayarlayabilirsiniz.

İstenen klasörlere erişim verebilirsiniz. DirLock programının ana penceresinde ise kilitli olan tüm klasörlerle birlikte bir liste görüntülenmektedir. Kullanıcılar korumalarını kaldırmak için program içerisinde erişebilir hale getirmek istediklerini hızlı bir şekilde seçebilir. 

Sonuç olarak özetlemek gerekirse DirLock programı özel dosyalarınızı korumanıza yardımcı olacak başarılı bir şifreleyici olup kullanışlı seçenekler bulundurması nedeniyle bir şansı hak ediyor. Eğer sizde klasörlerinizi meraklı gözlerden uzak tutmak istiyorsanız DirLock programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,243
HEMEN İNDİR (140 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?