DISNEY THE JUNGLE BOOK

DISNEY THE JUNGLE BOOK

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Klasik Disney Ormandan Kaçış Oyunu

Mowgli adlı kahramanımıza yardım etmeye ne dersiniz? 

SEGA Genesis ve DOS platformlarında çalışan klasik platform oyunu olan DISNEY THE JUNGLE BOOK'u artık Windows bilgisayarlarınızda da oynayabilirsiniz. Kaliteli grafiklerle donatılmış olan oyunda nostaljik esintiler bulacaksınız. Özellikle eski tarz oyunları seven kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir oyun oluyor.

DISNEY THE JUNGLE BOOK Nasıl Oynanır?
Mowgli adındaki kahramanımız bebekliğnde ormanda kurtlar tarafından büyütülmüş olup orman şartlarında yaşamaya adapte olmuş. Aile, insan gibi kavramlardan uzak olduğu için Mowgli'nin hayatı her ne kadar problemsiz görünse de ormanda insan yemesiyle ortaya çıkan Shere Khan adındaki kaplan Mowgli'nin peşine düşüyor. Mowgli ise bu tehlikeden kaçmaya çalışıyor.

Bu kaçış yolunda ağaçlar üzerinde yol alarak insanların bulunduğu bir köye ulaşıp hayatını kurtarmayı planlıyor. Biz de tam bu noktada Mowgli'ye yardımcı olup kaçmasını sağlıyoruz. Bunun için ise engellere takılmadan ilerlememiz gerekiyor. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz DISNEY THE JUNGLE BOOK oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz için bilgisayarınızda GOG Galaxy istemcisinin bulunması gerekiyor. GOG Galaxy istemcisini aşağıdaki bağlantı üzerinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Dijital oyun platformu resmi GOG Galaxy programını buradan indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,197
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?