Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

DotVPN
Chrome için VPN Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DotVPN eklentisiyle kimlik koruması sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir eklenti olup dünyanın kapılarını sonuna kadar açmanıza yardımcı olmaktadır. Kimliğinizi korumanıza imkan sağlayan DotVPN eklentisi web siteleri, video ve ses yayın hizmetlerinin yanısıra sosyal ağlarla engelleme olmadan bağlanmanıza yardımcı olmaktadır.

İyi bir güvenlik duvarı olup IP adreslerinizi kullanarak istediğiniz tarayıcı ile yasaklı olan sitelere giriş yapmanıza imkan sağlamaktadır. Tümleşik sıkıştırma sayesinde trafiğinizi yüzde 30'a kadar azaltmanıza imkan sağlayan DotVPN eklentisi tüm gerekli fonksiyonlara ücretsiz olarak ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Güçlü, hızlı ve kullanımı kolay olan eklenti aynı zamanda Wi-Fi ağlarını kullanırken idari engellemeler sebebiyle istediğiniz internet hizmetlerine ulaşamadığınız zamanlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm veri trafiğinizi şifrelemenize imkan sağlayan eklenti önemli bilgilerinizi korumaktadır. Almanya, Kanada, Japonya, Fransa, Hollanda, Singapur, Rusya, İsveç, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık olmak üzere 12 farklı ülkeden IP adresine bağlanmanıza yardımcı olmaktadır. İstediğiniz ülkenin IP adresine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. 

Ayrıca bu eklentiyle yasaklı sitelere de giriş sağlayabilirsiniz. Kişisel VPN'nizi tek bir tıkla aktif hale getirmenize imkan sağlayan DotVPN eklentisi güvenlik bakımından oldukça iyi bir eklenti olup Google Chrome tarayıcılarınızda DotVPN'yi denemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.11
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,629
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.