Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

DP Animation Maker

reklam

Animasyon Yapma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hayal gücünüzü kullanarak birbirinden yaratıcı animasyonlar oluşturabilirsiniz. Yaratıcı animasyonlar oluşturmanıza imkan sağlayan DP Animation Maker programı ile işlemler oldukça basit. Kolay bir yapıya sahip olan program ile tek yapmanız gereken animasyon olmasını istediğiniz resmi seçtikten sonra atmosgerik efektler ve nesneler ekleyerek animasyonlar oluşturabilirsiniz. 

Programın yapısı basit ama hayal gücünüzü kullanarak gerçekten başarılı çalışmalar elde edebilirsiniz. Farklı ayar seçeneklerinin yer aldığı program da GIF animasyonu oluşturabildiğiniz gibi Windows uygulamalarında kullanabileceğiniz şekilde kaydedebilir yada dilediğiniz bir video formatında bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Video dosyanızı arkadaşlarınızla paylaşarak keyifli anlar da yaşayabilirsiniz. Program içerisinde bulunan zengin araç ve arka planlar sayesinde soyut animasyonlar da oluşturabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz animasyonu AVI dosyası olarak kaydedip Youtube, Facebook ve diğer paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Sıkıştırılmış web banner oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Daha küçük dosya boyutlarıyla bu yönden dikkat çeken başarılı bir program. Hazırlamış olduğunuz animasyona istediğiniz şarkıyı ekleyebilirsiniz. MP3 ses dosyaları için entegre sağlamaktadır.

Tek yapmanız gereken şarkıyı seçmek ardından program içerisine eklemek. Sahne zoom ve kamera hızını ayarlayarak ta animasyon yapabilirsiniz. İstediğiniz görünümleri elde etmenize imkan sağlayan DP Animation Maker programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer sizde kolay bir şekilde animasyon oluşturmak istiyorsanız DP Animation Maker programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.0.2
BOYUT
12.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,010
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.