Dr.Web LinkChecker

Dr.Web LinkChecker

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet Güvenlik Kontrolü Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Dr.Web LinkChecker programı sayesinde internet tarayıcılarınızdan indirmiş olduğunuz dosyaları virüs taramasından geçirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi internet üzerinden yaptığımız tüm indirmeler ne yazık ki pekte güvenilir değil. Bu güvenilir olmayan dosyaları taramanıza imkan sağlayan Dr.Web LinkChecker programı virüsleri bulmaktadır. 

Dr.Web LinkChecker programının en güzel yanı ise tıkladığınız bağlantıları virüs taramasınfan geçirmenize yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulan Dr.Web LinkChecker programıyla ziyaret ettiğiniz siteleri ve tıkladığınız bağlantıları virüs taramasından geçirebilirsiniz. Güvenli bir şekilde gezinti yapabilmeniz için hazırlanan Dr.Web LinkChecker programı Mozilla Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer, Google Chrome gibi tarayıcılar üzerinde kullanılabilmektedir. 

İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz dosyaları virüs taramasından geçirmenize olanak sağlayan Dr.Web LinkChecker programı truva atları, virüsler, casus yazılımlar gibi zararlı olan yazılımları tespit etmenize yardımcı oluyor. Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya siteleri üzerinden bile tıkladığınız bağlantıları analiz edip tehdit bulundurup bulundurmadığını bildirmektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,490
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?