Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSDr.Web LiveDisk

reklam

Bilgisayar Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Dr.Web LiveDisk programı sayesinde sistem kurtarma diski oluşturabilirsiniz. Virüsler tarafından diskleri kullanılamaz hale getirmenize imkan sağlayan Dr.Web LiveDisk programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Sisteminize virüsler nedeniyle kullanılamaz hale geldiğinde verilerinizi kurtarmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Dr.Web LiveDisk programı başarılı bir sistem kurtarma hizmetidir. 

Virüs silme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Dr.Web LiveDisk programının 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Bu sayede kurtarma medyası olarak bir USB depolama birimi kullanacaksanız ana indirme bağlantısından USB versiyonunu indirebiliyorsunuz. 

Önyükleme özelliğini destekleyen program harici ve flash bellek disklerinizi kurtarma medyasına dönüştürmenize olanak tanıyor. Bilgisayarınızda depolanan önemli dosyaları yedekleyebiliyorsunuz. Önemli dosyalarınızın bu sayede format sonucu kaybolmasını da engelleyebiliyorsunuz. Eğer sizde bilgisayar kurtarma programına gerek duyuyorsanız Dr.Web LiveDisk'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
609.46 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,442
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.