Dragon Blood

Dragon Blood

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Web Tabanlı Aksiyon MMORPG Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Dragon Blood oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. İçerisinde karakter geliştirme sistemi bulundurmanın yanısıra kişiselleştirme seçeneklerini de barındıran oyunda binlerce yıl boyunca ejderhaların hüküm sürdüğü fantastik bir evrende yepyeni bir çağ başlıyor. Modern karakter geliştirme sistemlerinin eşlik ettiği oyunda tercihe bağlı olarak yetenek ağacıyla ücretsiz MMORPG'ler arasında şans vermeye değer yapımlardan biri olmaya yüz tutuyor. 

Sarsıcı büyücüle, ihtişamlı savaşçılar, yürek isteyen maceralara bir yenisini ekleyebildiğiniz Dragon Blood oyununda iki sınıf seçimi sunulmasına rağmen kahramanınızı kişiselleştirme imkanlarınız ilk etapsa sadece büyücü ve savaşçı olarak ayrılabilen karakteriniz seviye atladıkça yapmış olduğunuz yetenek seçimleri sayesinde size özel bir karakter gücüne odaklanıyor. PvP'de yer alan karakterin build izlemesi ise MMORPG gibi türde gerçekten etkileyici olup ne yazık ki sıra tabalı dövüşten yana özelleştirmenin oluşturabileceği potansiyeli seçtiğinden oyunseverler tarafından eleştiriye maruz kalmış olsa da oyun içerisinde strateji oluşturmanıza imkan sağlayabiliyor. 

Diğer MMORPG oyunlarında da görüldüğü gibi evcil hayvan gibi sistemlerin dışında Dragon Blood'da ejderhalarınız da yer alıyor. Etkileyici bir oyun deneyimi yaşamak isteyen Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce / Fransızca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,893
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?