Dragon Knight

Dragon Knight

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ejder Yolu Online

Dragon Knight, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz ejderha oyunudur. Türkçe dil desteğine sahip olan Dragon Knight oyunu bu sayede Türk kullanıcıları memnun etmeyi amaçlıyor. En hızlı yükselen online rol oyunu olup oynayanların severek bir daha oynadığı bir oyundur. Şeytani güçlerin dört bir yanı sarmış olduğ destansı bir macera bizleri bekliyor. 

Oyunda yasak büyülerle birlikte amansız bir mücadele sizleri bekliyor. Kudretli bir savaşçı olup olmayacağınıza tamamemen siz karar veriyorsunuz. Ruhunda mistik güçler barındıran bir büyücü olup düşmanlarınızı uzaktan yok etmeyi tercih eden bir okçu da olabiliyorsunuz. 

Türkçe olarak sunulan Dragon Knight oyununun fragmanı ise oldukça etkileyici. ilerlemeli bir oyun olup PvE sistemine daha fazla ağırlık vermektedir. Lanetli kuleler, gizemli zindanlar ve tehlikeli karanlığın kök salmış olduğu tüm noktaları keşfetmeniz gerekiyor. Geniş bir oyuncu topluluğa sahip olan Dragon Knight oyunu online dünyada çok fazla oyuncuya sahip. Bu sayede oyun daha eğlenceli bir hal alıyor. 

Görevleri tamamladıkça ilerlediğiniz Dragon Knight oyununda karşınıza çıkacak olan hatırlatma ve ipuçlarını takip etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda sohbet sistemiyle arkadaşlarınızla beraber oynayıp iletişim kurabiliyorsunuz. Oyun içerisinde ilerleyen seviyelerde kendi klanlarınızı oluşturmanız da mümkün. 

Eğer sizde Ejder Yolu oyununu oynamak istiyorsanız Dragon Knight'i Windows bilgisayarınızda oynayarak maceraya adım atabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,641
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?