Dragonpath

Dragonpath

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fantastik Aksiyon Oyunu

Dragonpath Demo, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz karanlık zindanlarda ganimetler ve kuvvetli düşmanlar peşinde koşacağınız aksiyon dolu bir oyundur. Demo olarak sunulan Dragonpath Demo oyunu hack & slash dinamiklerine sahiptir. 

Yapısı bakımından oldukça başarılı bir oyun olup o sınıfa özel savunma ve saldırı yeteneklerini kullanabilirsiniz. Klasik bir RPG oyunlarında hangi sınıf kahramanı seçerseniz o sınıfa özel savunma ve saldırı yeteneklerini kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Canavarları yok etmeniz gereken oyunda düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Yapısı bakımından oldukça etkili olan oyunu oynadıkça keyif alacaksınız. İntikam almak için canavarlar tarafından istila edilmiş karanlık zindanları keşfedebilirsiniz.

Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Dragonpath Demo oyunu rahatsız edici herhangi bir unsur bulundurmuyor. Güçlü rakiplerinizle yüzleşmek için kahramanınızı sürekli olarak güçlendirmeniz gereken Dragonpath oyununda hangi sınıf kahramanı seçerseniz o sınıfa özel savunma yetenekleriniz oluyr. Eğer sizde karanlık zindanlarda ganimetler ve kuvvetli düşmanlar peşinde olmak istiyorsanız Dragonpath oyununu Windows bilgisayarınızda mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,323
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?