Duty of Heroes

Duty of Heroes

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Kahraman Oyunu

Windows bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Duty of Heroes oyununda sizleri fantastik bir dünya bekliyor. Kendi kahramanlık öykünüzü başlatabildiğiniz Duty of Heroes oyununda bolca ejderha bulunuyor. Aynı zamanda büyücüler sopalarla saldırmaya başlıyor. 

Fantastik bir dünyada karanlık bir yolculuğa çıktığınız Duty of Heroes oyununda asırlık ejderhaların zindanların kapısında bekliyorsunuz. Unutulmuş efsunların her sene doğacak seçilmiş kahramanların korunduğu Duty of Heroes oyununda bu diyarda kendi kahramanlık hikayenizi oluşturabileceksiniz. Yani en azından oyunda bizlere söylenen buna yönelik. 

Web tabanlı bir oyun olmasıyla düşük sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Duty of Heroes oyununa başladıktan sonra hikaye amına ne yazık ki pek birşey kalmıyor. Ama yok eğer İngilizce'niz iyiyse sorun yok. Yoksa Türkçe alt yazılara kaldı işiniz. Türkçe çevirisinin de pek iyi olmadığını söyleyebilirim. 

Düşmanlarınıza olduğunda hasar vermeniz gereken Duty of Heroes oyunu ücretsiz olarak sunulduğu için reklam bulunduruyor. Eğer oyun keyfinizde reklam bulunmasını istemiyorsanız oyun açılırken sol köşede bulunan Premium Al butonuyla reklamasız versiyonuna belirli bir ücret karşılığında geçebilirsiniz. 

Kahramanların görevinin tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirdiği Duty of Heroes oyununda yeni kahramanlar ise sizleri bekliyor. Hemen kayıt olarak oyuna giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizde keyifli bir oyun oynamak istiyorsanız Duty of Heroes'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows
İNDİRİLME
1,368
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?