DVD Flick

DVD Flick

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Videoları DVD`ye Dönüştürme Programı

DVD Flick, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Elinizde bulunan dosyaları video dosyalarınızı DVD formatına çevirebilirsiniz. Bu sayede bu videoları DVD oynatıcınızda yahut ev sinema sisteminizde oynatmak istiyorsanız DVD Flick programı sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. 

MP4, FLV, AVI, MOV, MPG, WMV, MP3, MPEG-124 ve H264 dosya gibi codec bileşenlerine destek vermektedir. DVD Flick programını ilk açtığınız zaman ekranın sağ tarafında Add title butonunu kullanarak istediğiniz videoyu seçebiliyorsunuz. Videonuzu seçtikten sonra menüde yer alan Project setting butonunu kullanıp oluşturmak istediğiniz disk biçimini seçebilirsiniz. Desteklemesini istediğiniz ses ve video türünü de belirlemeniz mümkün. 

Menü yapısıyla karşımıza çıkan DVD Flick programında yer alan Menu Setting butonuna tıklayarak bu böümde bulunan temalar arasında oluşturmak istediğiniz DVD'ye yerleştirmek istediğiniz arabirimin tasarımını da kolay bir şekilde seçebilirsiniz. 

Videonuzu DVD formatına dönüştürmek istiyorsanız son aşamayı başlamanız yeterli olacaktır. Sistem özelliklerine göre değişim belli bir sürede tamamlanacaktır. Bu nedenle bilgisayarınızın sistemini yoracak başka bir işlemi ertelemenizi öneriyorum. Windows'un en iyi ücretsiz programlarından olup sitemizden güvenli bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
CD - DVD Araçları
VERSIYON
1.3.0.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,753
HEMEN İNDİR (12.35 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?