DWS Antivirus

DWS Antivirus

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Etkili Antivirüs Programı

DWS Antivirus programı kişisel bilgilerinizi, dosyalarınızı ve veri güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan başarılı güvenlik çözümüdür. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan DWS Antivirus programı sayesinde dış saldırılara ve tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. 

Sypware, trojan ve diğer zararlı yazılımlara karşı tehlikeleri geniş bir yelpazeyi sizi koruyarak sisteminizin güvenliği sağlamaktadır. Verilerinizin bütünlüğünü güvence altına almak için yardımcı olan DWS Antivirus programı temiz ve düzgün bir arayüze sahiptir. 

Basit bir görünüme sahip olan DWS Antivirus programı acemiler için de kullanışlı. Bunun yanı sıra deneyimli olan kullanıcılar da kullanabilir. 

DWS Antivirus programının ana ekranında Scan ve Performance araçları bulunmaktadır. Aynı zamanda işletim sisteminiz için geçerli olan sürümü de sunmaktadır. Bilgisayarınızı analiz ederken performanstan ödün vermeyen DWS Antivirus programı internet üzerinden yüklenen geçici dosyaları, form verilerini ve şifreleri de taramaktadır. Tam temizlik adı altında sisteminizi komple tarayabilirsiniz. 

Sonuç olarak dış tehditlere karşı sisteminizi korumayı amaçlayan başarılı bir güvenlik çözümüdür. Eğer sizde sisteminizi dış tehditlerden korumak istiyorsanız DWS Antivirus programını kullanabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2.0.0.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,767
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?