Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

DWS Antivirus

reklam

Etkili Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

DWS Antivirus programı kişisel bilgilerinizi, dosyalarınızı ve veri güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan başarılı güvenlik çözümüdür. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan DWS Antivirus programı sayesinde dış saldırılara ve tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. 

Sypware, trojan ve diğer zararlı yazılımlara karşı tehlikeleri geniş bir yelpazeyi sizi koruyarak sisteminizin güvenliği sağlamaktadır. Verilerinizin bütünlüğünü güvence altına almak için yardımcı olan DWS Antivirus programı temiz ve düzgün bir arayüze sahiptir. 

Basit bir görünüme sahip olan DWS Antivirus programı acemiler için de kullanışlı. Bunun yanı sıra deneyimli olan kullanıcılar da kullanabilir. 

DWS Antivirus programının ana ekranında Scan ve Performance araçları bulunmaktadır. Aynı zamanda işletim sisteminiz için geçerli olan sürümü de sunmaktadır. Bilgisayarınızı analiz ederken performanstan ödün vermeyen DWS Antivirus programı internet üzerinden yüklenen geçici dosyaları, form verilerini ve şifreleri de taramaktadır. Tam temizlik adı altında sisteminizi komple tarayabilirsiniz. 

Sonuç olarak dış tehditlere karşı sisteminizi korumayı amaçlayan başarılı bir güvenlik çözümüdür. Eğer sizde sisteminizi dış tehditlerden korumak istiyorsanız DWS Antivirus programını kullanabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.0.0.2
BOYUT
Array
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,568
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.