Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Easy Video Cutter

reklam

Video Kesme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video dosyalarınızda istemediğiniz kısımları ortadan kaldırmak amacıyla kullanabileceğiniz Easy Video Cutter programı kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. 

Popüler video formatlarını destekliyor. Başlıca AVI, ASF, MOV, FLV ve RM formatları yer alıyor. Gayet anlaşılır kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program üzerinde düzenlemek istediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde programa yükleyebilirsiniz. Sürükle bırak desteği bulundurmadığı için dosya yöneticisinden faydalanmanız gerekiyor. 

Programı kullanmak için tek yapmanız gereken şey kesmek istediğiniz başlangıç ve bitiş noktasını program içerisinde ayarlamaktır. Başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra hangi video formatında kaydetmek istiyorsanız o formatı seçip kayıt işlemini gerçekleştirmektedir. 

Programa dahil olan bir güzel özellik ise düzenleme işlemi esnasında medya oynatıcı özelliği ile önizleme yapmanıza imkan sağlıyor. Keseceğiniz bölümleri de dilerseniz MP4, AVI, FLV, VMW ve MOV formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

 Ayrıca kesilen videolarınızı Flash SWF formatında dışarı aktarmanız mümkün. Gayet kolay kullanımlı olan Video Cutter programını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek video kesme işlemlerine başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.3
BOYUT
16.76 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,587
İŞLETİM SİSTEMİ
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.