Elemental Heroes

Elemental Heroes

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Online MMO Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Elemental Heroes oyununda sıra tabanlı savaşlar ve klasik RPG eğlencesi bulunuyor. Kaliteli grafiklerden hazırlanmış olan bu oyunu ücretsiz olarak oynamanız mümkün. Mitolojik canavarların bulunduğu oyunda güçlü yaratıkların hüküm sürmüş olduğu fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz bu oyunda dünyada başlayan kendi maceramıza atılmamız gerekiyor.

Konuk olduğunuz bu oyunda 3 farklı bölge bulunmaktadır. Oyunda her bölgenin kendine has gizemleri ve kuralları bulunmaktadır. Bölgeleri keşfedip düşmanlarınızı yenmeye çalıştığınız Elemental Heroes oyununda ganimetleri toplayıp serüveninize devam etmeye çalıştığınız Elemental Heroes oyununda ise PvP büyük öneme sahip.

Elemental Heroes içerisinde bulunan büyülü eşyaları öncelikle keşfetmeniz gerekiyor ardından diğer oyuncularla grup olarak saldırabileceğiniz bölüm sonu canavarlarına ulaşmanız gerekiyor. Aynı zamanda oyun içinde diğer oyuncularla da sohbet edebilirsiniz. 

Taktiksel savaş oyunu seven Windows bilgisayar kullanıcılarının seveceğini inandığım başarıı bir oyun sitemizden indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

Elemental Heroes Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0

- 1 GB boş depolama alanı 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,510
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?