Empty Folder Finder

Empty Folder Finder

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Boş Dosya ve Klasörleri Bulma Silme Programı

Empty Folder Finder programı sayesinde sisteminizde bulunan gereksiz ve boş klasörleri kolay bir şekilde silebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Empty Folder Finder programıyla gereksiz olan boş dosyaları silerek sabit diskinizi biraz rahatlatabilirsiniz. Zamanla biriken gereksiz dosyalar bilgisayarınızda ağırlık yapıyor olabilir. Bu nedenle hazırlanmış olan Empty Folder Finder programı boş klasörleri kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olmaktadır.

Taşınan veriler dışında silinen yazılımlarla işletim sisteminin kendi oluşturmuş olduğu gereksiz dizinleri sabit diskinize dolduran dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan Empty Folder Finder programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Otomatik olarak belli parametrelere sahip olan Empty Folder Finder  programı içerisine çeşitli özelleştirme seçneekleri bulundurmaktadır. Klasörün boş olarak nitelendirileceğini ve ortada kaldırılacağını seçmenize olanak sağlayan Empty Folder Finder programı tüm dizinleri sadece tek bir tıklamayla ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Tarama ve arama fonksiyonlarının hızlı sonuç verdiği Empty Folder Finder programı aktif bir şekilde boş dizinleri bulmanıza yardımcı olup onları tek tek silmek dışında toplu olarak silmenize imkan sağlamaktadır. Sistem kaynaklarını fazla yormayan Empty Folder Finder programını Windows bilgisayarınızda kullanarak gereksiz olan dosyaları sisteminizden kaldırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.3.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,056
HEMEN İNDİR (220 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?