Enpass

Enpass

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Çevirimiçi Bilgileri Saklama Programı

Enpass ile kişisel verilerinizi şifreleyerek koruma altına alın.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Enpass programı ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan kayıt gerektirmeyen program gizli verilerinizi koruma altına almanıza izin vermektedir. Güçlü güvenlik yazılımın yardımıyla banka hesaplarınızı, mali durumunuzu, bilgisayarınızın veritabanı gibi tüm kişisel bilgilerinizi hızlı bir şekilde şifreleyebilirsiniz.

Geçmiş olduğunuz şifre ile çevirimiçi kimlik bilgilerinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz. Kimlik bilgilerini diğer hesaplardan içe aktarmanıza imkan sağlayan Enpass programı buna ek olarak Handy Safe, KeePass, LastPass, Password Safe, DataVault, RoboForm, SplashID ve SPB Wallet gibi popüler şifre yöneticilerinden bilgi almanıza yardımcı olmaktadır. 

Enpass programının bir diğer güçlü noktası ise mobil desteğinin olmasıdır. Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone uygulamaları bulunduğundan senkronize etmek oldukça kolay. Çok çeşitli hesaplar için şifreleri saklamanıza olanak tanıyan Enpass ile öncelikle bir ana şifre seçmeniz ardından eklemek istediğiniz girdi türünü seçmeniz gerekiyor. Bundan kastımız ise finans, yazılım lisansları, kredi kartı, çevirimdışı girişler, şifreler, güvenli notlar, seyahat bilgileridir. 

İlgilendiğiniz kayıt türüne bağlı olarak hazır şablon kullanabilirsiniz. Bu da işinizi önemli ölçüde basitleştirecektir. Güçlü şifreler oluşturup otomatik olarak panoyu temizlemeniz mümkün. Sonuç olarak Enpass programı çevirimiçi bilgilerini elinde bulundurmayı seven Windows kullanıcıların sevebileceği bir hizmet olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,088
HEMEN İNDİR (28.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?