Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Epic Privacy Browser
Güvenilir İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Hassas verilerinizi meraklı gözlerden koruyabilen başarılı bir web tarayıcısına ne dersiniz?

İnternette gizlilik neredeyse hepimiz için önemli bir durum. Güvenliğimizi sağlamak için kullandığımız birçok yazılım var ancak bu onlardan farklı bir tarayıcı. Gizliliğinizi korumayı ilke edinen tarayıcı internette sörf yaparken gizliliğinizi korumaktadır. Güçlü araçlar sunan kullanıcı dostu bir web tarayıcısı olup temiz bir ortam sunmaktadır. 

Kaynak kodunu Chromium'dan alan Epic Privacy Browser tarayıcısı Chrome'un sezgisel arayüzünü de andırıyor. Aynı anda birden fazla çok sekme ile çalışma izni veren bununla birlikte yer işaretleri oluşturmanıza kısayol tuşlarını kullanmanıza imkan sağlayan Epic Privacy Browser yakınlaştırma yada uzaklaştırma, seçili olan sayfayı yazdırma, dil seçme, indirilen dosyalarla bir liste görüntüleme gibi ekstra özellikler bulundurmaktadır. 

Mozilla Firefox ve Internet Explorer ayarlarını değiştirmenize imkan sağlayan Epic Privacy Browser ayrıca yer imlerini içe aktarma imkanı da sunmaktadır. Güçlü bir web tarayıcısı olarak karşımıza çıkan Epic Privacy Browser hassas verileri yetkisiz görüntülemeye karşı korumanıza da önem vermektedir. 

Gizliliğe önem veren kullanıcıların sevebileceğine inandığım yararlı bir tarayıcı olup sezgisel yerleşimi ve kullanımı açısından kolay olduğundan Windows bilgisayarınızda Epic Privacy Browser'ı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,818
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.