Eventide

Eventide

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Point & Click Türünde Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Eventide oyununda sizleri iyi bir oyun deneyimi bekliyor. Mitolojik bir hikayeye sahip olan Eventide oyunu point & click türünde etkileyici bir macera oyunudur. Oyunda slav mitolojisinden kesitler sizleri bekliyor.

Gizemli bir park etrafında dönen Eventide oyununda fantastik yaratıklar ve insanlar yaşıyor. Oyunda parkın sahibi olan yaşlı kadın ise torununa bir yardım çağrısı gönderilmiş. Bu çağrısında büyülü bir tehlike altında olduğundan bahsetmiş ve torununa bu bitkiyi koruma görevi verilmiş. Belirtilen kadın kısa bir süre sonra kaçırılmış olan Eventide oyununda kahramanımız ise büyükannesini kurtarmak ve bu gizemli parkı korumak için tehlikeli aynı zamanda uzun bir yolculuğa çıkıyor. 

Mini bulmacaların yer aldığı Eventide oyununda etrafınızda birçok ipucu bulunuyor. Bunları çözmek için etrafı iyice keşfetmeniz gerekiyor. İşinize yarayacak olan eşyaları bulmanız gereken Eventide oyununda bulmacaları çözdükçe hikaye örgüsünde ilerlemeniz de mümkün. Oyunun deneme sürümünde belli bir kısmı oynamanız mümkün. Eğer sizde macera oyunlarını seviyorsanız Eventide'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,553
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?