Farbar Recovery Scan Tool

Farbar Recovery Scan Tool

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kayıt Defteri Zararlı Dosya Arama ve Silme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Farbar Recovery Scan Tool programı sayesinde zararlı dosyaları tespit edebilirsiniz. 

Zararlı dosya tespit edici özelliği ile ön plana çıkan Farbar Recovery Scan Tool programı taşınabilir olması sebebiyle kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz. 

Bilgisayarınızın kayıt defterine ulaşıp sürücüleri, servisleri, disk birleştirme işlemlerini, netsvsc girişlerini takip edebilirsiniz. Bu konular hakkında detaylı bilgilere sahip olmanıza imkan sağlayan Farbar Recovery Scan Tool programı 32 ve 64 bit versiyonlarda uyumlu olarak çalışmaktadır. Tarama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Farbar Recovery Scan Tool programı ilk çalıştırdığınız zaman otomatik olarak kayıt defterini yedeklemektedir. Bu sayede herhangi bir problem durumunda eski kayıt defterinizi geri getirebilmenize yardımcı oluyor. 

Eğer sizde zararlı dosyaları taramak, silmek ve kurtarmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Farbar Recovery Scan Tool'u kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
20.08.2015.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,677
HEMEN İNDİR (1.61 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?