Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Farbar Recovery Scan Tool
Kayıt Defteri Zararlı Dosya Arama ve Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Farbar Recovery Scan Tool programı sayesinde zararlı dosyaları tespit edebilirsiniz. 

Zararlı dosya tespit edici özelliği ile ön plana çıkan Farbar Recovery Scan Tool programı taşınabilir olması sebebiyle kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz. 

Bilgisayarınızın kayıt defterine ulaşıp sürücüleri, servisleri, disk birleştirme işlemlerini, netsvsc girişlerini takip edebilirsiniz. Bu konular hakkında detaylı bilgilere sahip olmanıza imkan sağlayan Farbar Recovery Scan Tool programı 32 ve 64 bit versiyonlarda uyumlu olarak çalışmaktadır. Tarama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Farbar Recovery Scan Tool programı ilk çalıştırdığınız zaman otomatik olarak kayıt defterini yedeklemektedir. Bu sayede herhangi bir problem durumunda eski kayıt defterinizi geri getirebilmenize yardımcı oluyor. 

Eğer sizde zararlı dosyaları taramak, silmek ve kurtarmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Farbar Recovery Scan Tool'u kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
20.08.2015.0
BOYUT
1.61 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,323
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.