Fast Browser Pro

Fast Browser Pro indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Alternatif Basit Hızlı İnternet Tarayıcısı

Fantastik bir yapıya sahip olan muhteşem bir tarayıcıya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Fast Browser Pro tarayıcısı ile internet deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Gelişmiş çoklu sayfa sistemi sayesinde aynı anda 180 sayfa açabilirsiniz. Deneyiminizi kolaylaştırmak amacıyla kullanabileceğiniz Fast Browser Pro tarayıcısı günlük sörf deneyiminizi kişiselleştirmenize imkan sağlamaktadır.

Birden fazla pencerede çok sayıfa aynı siteyi aynı anda gezmenize olanak sağlayan Fast Browser Pro tarayıcısı ayrıca sürükle bırak yöntemi ile linkleri açmanıza imkan sağlamaktadır. Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera ve Safari gibi büyük isimler var ancak bu tarayıcısı onlara alternatif olabilecek bir hizmet sunuyor. 

Basit ancak kullanışlı bir tarayıcı olup Microsoft'un uygulamanın genel görünümünü koruyarak pek çok yenilik getirmektedir. Donanım kaynaklarına göre hızlı ve hafif olan tarayıcı sisteminizi yormaz. Yapmış olduğum testler esnasında siteler son derece hızlı yüklenmiş olup sorunsuz bir çalışma göstermiştir. Hızlı indirme yöneticisi dışında çerez yönetimi, web sayfası çevirme, her kategoriye bağlı bağlantı yer imi hazırlamanıza imkan sağlamaktadır.

Sayfa görüntülenirken istediğiniz dile göre değiştirebilirsiniz. Güçlü arama özelliğinin yer aldığı Fast Browser Pro 100 ayrı kategoride 500 ayrı arama motoru bulundurmaktadır. Eğer sizde alternatif iyi bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyuyorsanız Fast Browser Pro'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
8.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,920
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?