Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

FBackup

reklam

Güvenli Dosya Yedekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz FBackup programı sayesinde verilerinizi otomatik olarak belirlemiş olduğunuz bir depolama aygıtına kaydedebilirsiniz. Dosyalarınızı ağınızdaki bir bölgeye kaydetmek amacıyla kullanabileceğiniz FBackup programı yedeklenen verileri isterseniz standart zip sıkıştırmasıyla sıkıştırılmış olarak yada birebir orjinal dosyalar şekilde kaydetme seçeneğini size sunmaktadır.

Program diğer güvenlik programlarının yanında bilgileirnizin ve çalışmalarınızın daha iyi bir koruma altında olmasına yardımcı olmaktadır. 
Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan FBackup programı Türkçe dil desteği bulundurmaktadır. Yedekleme işlemi esnasında verilerinizi otomatik olarak belirlemiş olduğunuz USB depolama aygıtına, sisteminizin depolama birimlerinden birine kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. 

Eğer sizde elinizde bulunan dosyaları yedeklemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız FBackup programını Windows bilgisayarınızda mutlaka denemelisiniz. 

Öncelikle dosyalarınızı nerde saklamak istediğinize karar verin ardından hangilerini yedeklemek istediğinize karar verin. Yedekleme işlemini nasıl gerçekleştirmek istediğinize de siz karar verebiliyorsunuz. Yedekleme işlemini ne zaman gerçekleştirmek istediğiniz konusunda da gerekli ayarları manüel olarak yahut otomatik olarak yedeklemenize imkan sağlamaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.0.91
BOYUT
82.6 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,574
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.