Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Firefox Test Pilot
Firefox için Test Sürüşü Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Mozilla Firefox'un özelliklerini Firefox Test Pilot eklentisiyle hızlı bir şekilde test edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eklenti temel olarak geliştirilmekte olan Firefox özelliklerini veya deneyse Firefox projelerini resmi olarak yayınlamadan önce incelemenize imkan sağlamaktadır. Firefox kullanıcılarının seveceğine inandığım bu eklentiyle Firefox'un üzerinde çalıştığı projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Firefox tarayıcısında hangi özelliklerin yer almas konusunda geliştirici firmaya yardımcı olabilir yahut geliştirilmekle olan özellikler için geri bildirim gönderebilirsiniz. Firefox Test Pilot 3 farklı deneysel özellik sunmaktadır. Temel olarak sekmelerinizi yeniden yapılandırmanız mümkün. Sık ziyaret ettiğiniz sayfalar dışında gezinti geçmişine de ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Topluluk tercihlerinin daha ön planda olduğu bir tarayıcıyı oluşturmak için planlanmıştır. Kullanıcıların fikirlerine önem verip kullanıcılar tarafından geliştirilmiş tarayıcı sunmaktadır. Firefox tarayıcınıza sadece küçük bir simge şeklindeki kısayol ekleniyor ve bu simgeye tıklayıp yeni özelliklerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak onlar istediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
251.33 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,155
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.