FNaF World

FNaF World

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Rol Yapma Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir macera oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mobil versiyon ve bilgisayar versiyonu bulunan FNaF World oyunlarında kahramanların maceraları konu alınmaktadır. 

Başarılı bir korku oyunu olarak tasarlanmış olup farklı ve heyecanlı bir atmosfer sunmaktadır. Oyunun serisine yeni bir renk katan FNaF World oyununfa farklı dünyalar içerisinde geçen senaryolara tanık oluyor. 

İçerisinde 40 adet oynanabilir kahraman yer alıyor. Oyuncular dilediği zaman kahramanlarını seçip kendi kahraman takımlarını oluşturabiliyor. Oyunda kahramanların sahp oldukları özel yetenekler ise savaşlarda düşmanlarınıza karşı nasıl bir strateji izleyeceğinizi belirlemektedir. Kendi oyun stilinizi oluşturup o şekilde ilerlediğiniz FNaF World oyununda nasıl sonlanacağını da siz belirleyebiliyorsunuz. 

Düşmanlarınıza karşı nasıl bir strateji izleyeceğinizi belirleyen FNaF World oyununda farklı zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Eğer sizde farklı bir macera oyunu oynamak istiyorsanız FNaF World'u denemelisiniz. 

FNaF World Sistem Gereksinimleri

Windows XP işletim sistemi
2 GHZ Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemci
1 GB  video belleğe sahip ekran kartı
400 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,998
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?