Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Funny Movie Maker
iPhone ve iPad için Fotoğraf Montajlama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihaz kullanıcıları için hazırlanmış Funny Movie Maker ile eğlenceli videolar hazırlamanız mümkün. Montaj yaparak eğlenceli videolar hazırlamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Funny Movie Maker uygulaması profesyonel bir editörlük hizmeti sunmuyor çünkü uygulama tamamen eğlence amaçlı hazırlanmıştır. 

Elinizde bulunan videolara arkaplan müzikleri eklemenize olanak tanımaktadır. Uygulama ile ses tonunuzu değiştirip videoları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Kendi kameranızdan anlık olarak fotoğraf çekebilirsiniz dilerseniz de elinizde bulunan fotoğrafları kullanabilirsiniz. 

Kullanım açısından oldukça kolay olan Funny Movie Maker uygulaması özel bir bilgi gerektirmemekle birlikte inanılmaz keyif veriyor. Montajladığınız fotoğrafları yahut videoları film rulonuza kaydedebilirsiniz. Daha sonra dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yüzlerini, burunlarını, hareketlerini ve gözlerine başka nesneler ekleyerek eğlenceli montaj konseptleri hazırlamanız da mümkün. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,911
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.