Funny Movie Maker

Funny Movie Maker

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraf Montajlama Uygulaması

iPhone ve iPad cihaz kullanıcıları için hazırlanmış Funny Movie Maker ile eğlenceli videolar hazırlamanız mümkün. Montaj yaparak eğlenceli videolar hazırlamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Funny Movie Maker uygulaması profesyonel bir editörlük hizmeti sunmuyor çünkü uygulama tamamen eğlence amaçlı hazırlanmıştır. 

Elinizde bulunan videolara arkaplan müzikleri eklemenize olanak tanımaktadır. Uygulama ile ses tonunuzu değiştirip videoları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Kendi kameranızdan anlık olarak fotoğraf çekebilirsiniz dilerseniz de elinizde bulunan fotoğrafları kullanabilirsiniz. 

Kullanım açısından oldukça kolay olan Funny Movie Maker uygulaması özel bir bilgi gerektirmemekle birlikte inanılmaz keyif veriyor. Montajladığınız fotoğrafları yahut videoları film rulonuza kaydedebilirsiniz. Daha sonra dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yüzlerini, burunlarını, hareketlerini ve gözlerine başka nesneler ekleyerek eğlenceli montaj konseptleri hazırlamanız da mümkün. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,129
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?