Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GetDataBack

reklam

Veri Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Silinmiş olan dosyaları kurtarmak sistem dosya kurtarmını yapabilmek amacıyla kullanabileceğiniz piyasasında en iyi programdır. 
Diskinize her ne olursa olsun artık dosyalarınıza virüs saldırısı, format, güç yada yazılım hatalarından herhangi birisi yüzünden ulaşamadığınız sorunlar ortada kalmayacak. Dosyalarınızı geri getirip bu tür sistem dosyaları ile sorunları çözebilirsiniz. Diskinizde bulunan boot kaydı, bölüm tabloları, root klasörü yada master dosya tabloları kaybolduğu yada bozulduğu zamanlarda bile dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. 

Sebebi ne olursa olsun kayıp verileri geri yüklemek için NTFS sürücüler ile çalışmakta olan başarılı bir programdır. Kısa zaman içerisinde tarama işlemini gerçekleştirir ve hasarlı olan dosyaların bakımını yapar. Verilerinizi kaybetmiş olabilirsiniz ve bu nedenle bilgisayarınızda bazı sorunlar da yaşıyor olabilirsiniz. İşte bu tür durumlarda hızır gibi yetişiyor. 

Yapmış olduğum GetDataBack testi sırasında gerçekten yararlı olduğunu gözlemledim. Kullanım açısından kolay olup az deneyimi olan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilecektir diye umuyorum. Silinen dosyaları kurtarmak için gerçekten yararlı olduğunu bana kanıtlayan GetDataBack programı umarım size de başarılı olduğunu kanıtlar. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.33
BOYUT
2.53 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,288
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.