GoPro Studio

GoPro Studio

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GoPro Videoları Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış GoPro Studio programı sayesinde videolarınızı kolay bir şekilde aktarabilir, oynatabilir ve düzenleyebilirsiniz. Videoları profesyonel olarak düzenlemenize imkan sağlayan GoPro Studio içerisinde çeşitli özellikler bulundurmaktadır. 

Nikon, Canon, GoPro ve diğer sabit kare hızı H.264 mp4, mov formatlarını desteklemektedir. Medyalarınızı aktarıp oynatmaktan detaylı olarak düzenlemeye kadar pek çok şeyi yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Aslında profesyoneller için hazırlanmış progam amatör olan kullanıcılar tarafından da kullanılabilir. Özelliklerini karıştıra karıştıra öğreneceğinizden eminim. Medyaları otomatik olarak bulup aktarmanıza imkan sağlayan GoPro Studio ile görüntüleri düzenlemeniz de mümkün. Fotoğraflarınızda kesme, düzenleme yapabilirsiniz.

Müzik, miksleme, müzik ve ses parçası ekleme gibi düzenlemeleri yapmakta tamamen size kalmış. İçerisinde bulunan hazır şablonlardan faydalanabilirsiniz. Videonuzun oynatma hızını ayarlamanız da mümkün. Yavaş, ultra yavaş ve hızlı seçenekleri gibi oynatma seçenekleri bulunuyor. Eğer sizde elinizde bulunan GoPro videoları profesyonel olarak düzenlemek istiyorsanız GoPro Studio programını kullanabilirsiniz. 

Sistem Gereksinimleri
Windows 7, 8, 10 işletim sistemi
Intel Core 2 Duo (Intel Quad Core i7 veya daha üstü öneriliyor)
OpenGL 1.2 veya daha üstünü destekleyen ekran kartı (4K düzenleme ve oynatma için Intel HD4000 veya daha iyi bir ekran kartınızın olması gerek)
1280 x 800 ekran çözünürlüğü
4GB bellek
5400 RPM sabit sürücü (7200 RPM sürücü veya SSD öneriliyor)
QuickTime 7.6 veya daha yeni sürüm

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,781
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?