Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Açık Dünya Aksiyon GTA 3 Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Grand Theft Auto serinin 3 boyutlu aksiyon oyunudur. Çıktığı günden bu yana oyu tarihinde bir dönüm noktası olmayı başaran Grand Theft Auto 3, açık dünya tabanlı başarılı bir aksiyon oyunudur. 

Hatırlanacağı üzere GTA serisinin ilk iki oyununda kuşbakışı bir kamera açısıyla kahramanımızı yönetiyoruz. Rockstar, GTA 3 ile birlikte radikal bir karar almış olup GTA serisini 3 boyutlu dünyaya taşımıştı. Açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarının yeni yüzünü belirleyen oyun keyifli vakit geçirmenize için hazırlanmıştır.

Liberty City şehrinde geçen oyunda su karmaşaları bulunuyor. Bir banka soygunuyla başlayan Grand Theft Auto 3 oyununda ana kahramanımız olan Claude soygunda kız arkadaşı tarafından ihanete uğruyor. Kız arkadaşı onu yaralamış ve kaçmayı başarmıştır. Claude ise polisler tarafından hapishaneye götürülüyor. Ancak Claude pes etmiyor ve yer altında sıfırdan başlayarak kendi yolunu çizmeye başlıyor. Kahramanımızın bu mücadelesinde oa yardımcı oluyoruz. Oyunun bu yolculuğundan farklı mafya aileleriyle iş yapıp adımızdan söz ettirmeye çalışırken aksiyon dolu anlar yaşıyoruz. 

Açık dünyada serbest bir şekilde gezinti yapabieceğiniz Grand Theft Auto 3 oyununda görevleri başlatıp bu görevleri tamamlamanız gerekiyor. Eğer sizde açık tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Grand Theft Auto 3'ü denemelisiniz. 

Grand Theft Auto 3 Sistem Gereksinimleri:
- Windows 2000 işletim sistemi

- 450 MHZ Pentium III işlemci

- 96 MB RAM

- 16 MB Direct 3D destekli ekran kartı

- Microsoft DirectX 8.1

- 500 MB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,725
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?