Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 4 Save Dosyası
GTA 4 Yüzde Yüz Bitirilmiş Hali

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA oyunu birçok oyunsever tarafından vazgeçilmez olmuştur. GTA severleri için hazırlanan yüzde 100 kayıt dosyası sizlerle. Önerdiğimiz bu dosyayı kullanarak tüm görevleri tamamlarken bol miktarda da para ve en kaliteli silahların sahibi olarak oyuna başlayabiliyorsunuz.


Önerilen bu dosyada kesinlikle herhangi bir hile bulunmamaktadır. Sadece GTA 4'Ü sizlere daha eğlenceli bir hale getirmek için yapılmış bir uygulamadır. Eğer bu görevleri kendim yapmak istiyorum diyorsanız bu uygulamayı kullanmamanızı öneriyorum. 

Oyun içerisinde dilediğiniz her şey açık olduğu için istediğiniz her şeye çok rahat imkanlarla denemeniz mümkün. GTA severlere ve daha önce hiç oynamamış oyunculara bu dosyayı öneriyorum.

Save Dosyası ile Oyunu Açma :

GTA 4 oyunundaki normal oyun kayıtlarınız ''C:Documents and SettingsBilgisayar Kullanıcı AdıLocal SettingsApplication DataRockstar Games'' adresi üzerinde bulunur.

Daha önce oyunu oynamanıza rağmen kayıt dosyanız yoksa , yüzde 100 kayıt dosyası ile oyun açmadan önce mutlaka bir oyun başlatarak kaydedip çıkın. Sonrasında yukarıda yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalayın. İndirmiş olduğunuz dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx'i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı oyuna girmeniz mümkün olacaktır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
56.4 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,340
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.