Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 %100 Save
GTA San Andreas Yüzde Yüz Bitmiş Kayıt Dosyası

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA bir efsane ki bunda hemen hemen hepimiz hemfikiriz diye düşünüyorum. GTA 5 bitmiş dosyasını yükleyerek oyunun bitmiş versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz. GTA 5 uzun bir sürenin ardından PC için sonunda yayınlandı ve oyuncular da uzun süren bu ayrılığın ardından hemen oyunu oynamaya başladık. GTA V'in zaman zorlayıcı olabilen görevleri ve çok fazla sayıfaki görev adedi sebebiyle biraz sıkıcı bir hal alabildiği de ortada.. 

Oyunun uzun süredi ve görevlerine hiç girmeden bütün şehirleri dolaşmak isteyenler için hazırlanmış GTA 5 %100 Save dosyası ile oyunun tüm görevleri yapılmış bir halde oynamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede açık dünyanın keyfini daha kolay bir şekilde çıkarmaya başlayabiliyorsunuz. 

GTA 5 %100 Save dosyasını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek hem ana senaryo görevlerinin hem de yan senaryoların ve görevlerin tamamlanmasını sağlamak ise mümkün. Zira oyun içerisindeki bazı başarımları tamamlamak için özel yetenekler yahut belli koşullar gerek. Ger oyuncunun ise bu başarılara ulaşması pekte mümkün değil. Oyunun başında takip etmiş olduğunuz bir yolun bazı görevlere engel olması gibi durumlarla karşılaşmak için mümkün olduğu için GTA 5 %100 Save bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
472.84 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,720
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.