GTA 5 Customize Plate Plaka Modu indir
GTA 5 Customize Plate Plaka Modu

GTA 5 Customize Plate Plaka Modu indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

GTA 5 İçin Plaka Yaması

Windows işletim sistemli bilgisayarlarında GTA 5 oynayan kullanıcılar için hazırlanmış başarılı bir plaka yamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan plaka yamasıyla kendi plakanızı oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Mod resmi olmadığından dolayı oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Eğer GTA 5 oyununun orjinal versiyonuna sahipseniz oyunun dosyalarını yedeklemenizde fayda var. Aksi taktirde oyunun bozulması söz konusu olduğunda geri dönülmez bir yola girmemiş olursunuz. 

Oyunda kullandığınız aracınızın plakasını değiştirmenize imkan sağlayan GTA 5 Customize Plate Modunu sitemizden güvenli bir şekilde indirip kurabilirsiniz. 

GTA 5 Customize Plate Plaka Yamasının Kurulumu
İlk olarak GTA 5'in hile programı olarak bilinen Script Hook V'yi yüklemelisiniz. Eğer bu program sizde yoksa bu bağlantıdan indirebilirsiniz. 
Sitemizden indirmiş olduğunuz GTA 5'in plaka yamasının dosyasını arşive çıkarın. Dosyayı açtıktan sonra içerisinde bulunan QWERTY keyboards klasörüne girip onun da içerisindeki Plate.asi dosyasını GTA 5 oyununun kurulu olduğu klasöre atmanız gerekmektedir. 

=/+ yuşlarını kullanıp oyun içerisinde plaka değiştirme satırını açabilirsiniz. En fazla 8 karakter olması şartıyla istediğiniz plakayı oluşturabilir ve sonra kaydedebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.2.3
DİLLER
İngilizce / İspanyolca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,336
HEMEN İNDİR (108.72 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?