GTA 5 Field of View Modu

GTA 5 Field of View Modu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 İçin FPS Görüş Alanı Modu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz GTA 5 Field of View Modu ile oyunun FPS modundaki görüş alanınızı daha iyi bir duruma getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir mod ancak resmi bir mod değildir. Bu nedenle GTA 5 sunucularından banlanabilirsiniz. Bu tür oluşabilecek sorunda risk kullanıcıya ait. 

FPS görüş açısına geçtiğiniz zaman görüş alanınızı genişleten GTA 5 kamera modunda sağınızı ve solunuzu görebiliyorsunuz. Oyunda oluşan görüş açı problemlerini çözmenize yardımcı olmaktadır. GTA 5 Field of View Modu oyununu yükledikten sonra klasörü açabiliyorsunuz. Steam kullanıcıları için varsayılan yükleme konumu ise şu şekildedir. C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonGrand Theft Auto V 

Sitemizden indirmiş olduğunuz zip arşivini açıp içerisindeki fov.txt ve dsound.dll dosyalarını GTAV.exe ve bink2w64.dll dosyalarının bulunduğu klasöre çıkartabiliyorsunuz. Arşiv dosyası içerisinde bulunan vredist_x64.exe kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra Visual C++ 2013 yazılımını yükledikten sonra işiniz tamamlanmış olacaktır. 

Eğer sizde farklı kamera açılarından FPS savaşlarını gerçekleştirmek istiyorsanız GTA 5 Field of View Modu'nu kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.11
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,494
HEMEN İNDİR (6.66 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?