GTA 5 Mobile Radio Mod

GTA 5 Mobile Radio Mod

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 Oyun içi Radyo Modu

GTA 5 oyunu için tasarlanmış başarılı bir yama olup resmi olarak sunulmamaktadır. Araç kullanmasanız dahi radyo dinlemenize imkan sağlayan başarılı bir radyo ekleme yamasıdır. Oyunun orjinal versiyonuna sahip olanların GTA 5 oyun dosyalarını yedeklemelerini öneriyorum. Aksi taktirde bazı yamalar oyun sunucularından banlanmanıza sebeb olabilir. 

Ücretsiz olarak geliştirilmiş GTA 5 modu olup temel olarak araç sürerken çalan radyo kanallarını yaya olarak dinlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca GTA 5'te bulunan zengin müzikk içerikleri ve lisanslı müzikleri de yer almaktadır. 

GTA 5 Mobile Radio Mod Kurulumu:
İndirmiş olduğunuz dosayı arşiv dosyasına açtıktan sonra içerisinde bulunan NativeTrainer.asi dosyasını GTA 5'in kurulu olduğu klasöre attıktan sonra oyun içerisinde F4 tuşuna basın. Trainer menüsünde yönlendirme yapabilmek için Numpad üzerinde bulunan 2, 4, 6, 8 tuşlarını kullanabilirsiniz. Menüde seçim yapabilmek için ise 5 tuşunu kullanabilirsiniz. Daha sonra NativeTrainer'ın altındaki MISC başlığını seçin ve ENABLE MOBILE RADIO seçeneğini ON yaparak radyoyu açabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,835
HEMEN İNDİR (107.26 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?