GTA 5 Nitro Mod

GTA 5 Nitro Mod

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 için Nitro Modu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabildiğiniz GTA 5 oyununda Nitro modu kullanarak aracınızla süper hızlara çıkabilirsiniz. Her ne kadar başarılı bir GTA 5 modu olsa da ne yazık ki resmi değildir. Bu nedenle lisanlı oyunu oynarsanız Nitro Mod'un kullanımdan oluşabilecek herhangi bir problemden dolayı oyunun yaması sorunlu tutulamaz. Çünkü bu bir yamadır. Oyunu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizde fayda var. 

Bilgisayar versiyonuna sahipseniz ve oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynamak istiyorsanız GTA 5 Nitro Mod'u kullanmanızı öneriyorum Tek kişilik senaryo modu düşünülerek geliştirilmiş başarılı bir mod olmasının dışında oyun içerisinde nitronuzu açarak süper hızlara çıkmanız da mümkün. Bu sayede daha kısa bir zaman içerisinde istediğiniz yerlere gidebiliyorsunuz. Rampalardan çılgın uçuşlar yapmanız da mümkün. Tek bir tuşa basıp nitroyu aktifleştirebilirsiniz. 

GTA 5 Nitro Mod Kurulumu:
Yamanın indirme işlemini gerçekleştiredikten sonra Winrar benzeri bir arşiv yöneticiyle açın. Arşiv içerisindeki NirtoMod.asi ve nitroMod.ini dosyalarını GTA 5'in bilgisayarınızda kurulu olduğu klasöre atmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde bulunan numpad üzerindeki 3 tuşuna basıp modu aktifleştirebilirsiniz. Shift + W tuşlarına bastığınızda nitroyu kullanabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
0.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,769
GELİŞTİRİCİ
PhK
HEMEN İNDİR (1.97 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?