GTA 5 Spiderman Modu indir
GTA 5 Spiderman Modu

GTA 5 Spiderman Modu indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

GTA 5 için Örümcek Adam Yaması

GTA 5 Spiderman Modu ile oyununda Michael'e Spiderman yapmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz film karakterine sevdiğiniz oyunda yer vermek. Bu oldukça güzel olmalı. 

İyi bir fikir gibi görünüyor. Oyuna farklı bir hava katan modda Örümcek Adam oluyoruz. Evet evet ağımızı ordan oraya atıyoruz. Hepimizin severek izlediği bir film karakteri değil midir Spiderman? Ki bence öyledir. Oyun zevkinizi ikiye katlamak istiyorsanız GTA 5 için hazırlanmış olan bu modu mutlaka denemelisiniz. 

GTA 5 Örümcek Adam Spiderman Modunun Kurulumu
İlk önce OpenIV programının bulunması gerekiyor. Eğer sizde hala yoksa burdan programın ne işe yaradığını da öğrenebilir aynı zamanda indirebilirsiniz. 
Programı açtıktan sonra Grand Theft Auto V'ye giriyoruz ardından 
V(folder)\x64v.rpf\models\cdimages\streamedpeds_players.rpf\player_zero dosyalarını değiştirin. İndirmiş olduğunuz dosyayı kopyalarken karşınıza çıkan değiştir seçeneğinde değiştirin.  
streamedpeds_players.rpf'yi seçin. Daha sonra oyuna başlayın. Tabi her mod yüklemesinde olası herhangi bir hatadan dolayı orjinal dosyanın mutlaka bir yedeğini alın. Oyuna offline olarak başlamanız gerekmektedir. Eğer sizde GTA 5 oyununda Spiderman'i görmek istiyorsanız bu modu sitemizden indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
18,717
HEMEN İNDİR (1.25 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?