Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 Spiderman Modu
GTA 5 için Örümcek Adam Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

GTA 5 Spiderman Modu ile oyununda Michael'e Spiderman yapmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz film karakterine sevdiğiniz oyunda yer vermek. Bu oldukça güzel olmalı. 

İyi bir fikir gibi görünüyor. Oyuna farklı bir hava katan modda Örümcek Adam oluyoruz. Evet evet ağımızı ordan oraya atıyoruz. Hepimizin severek izlediği bir film karakteri değil midir Spiderman? Ki bence öyledir. Oyun zevkinizi ikiye katlamak istiyorsanız GTA 5 için hazırlanmış olan bu modu mutlaka denemelisiniz. 

GTA 5 Örümcek Adam Spiderman Modunun Kurulumu
İlk önce OpenIV programının bulunması gerekiyor. Eğer sizde hala yoksa burdan programın ne işe yaradığını da öğrenebilir aynı zamanda indirebilirsiniz. 
Programı açtıktan sonra Grand Theft Auto V'ye giriyoruz ardından 
V(folder)\x64v.rpf\models\cdimages\streamedpeds_players.rpf\player_zero dosyalarını değiştirin. İndirmiş olduğunuz dosyayı kopyalarken karşınıza çıkan değiştir seçeneğinde değiştirin.  
streamedpeds_players.rpf'yi seçin. Daha sonra oyuna başlayın. Tabi her mod yüklemesinde olası herhangi bir hatadan dolayı orjinal dosyanın mutlaka bir yedeğini alın. Oyuna offline olarak başlamanız gerekmektedir. Eğer sizde GTA 5 oyununda Spiderman'i görmek istiyorsanız bu modu sitemizden indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.25 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
15,629
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.