GTA 5 Tofaş, Şahin ve Doğan Modu

GTA 5 Tofaş, Şahin ve Doğan Modu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz GTA 5 Tofaş Modu ile Şahin ve Doğan araçlarını kullanabilirsiniz. GTA 5 Tofaş Modu ile farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ülkemizin vazgeçilmezleri arasında alan farklı bir tutku haline gelen Şahin, Doğan ve Tofaş model araçlarını oyuna kolay bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. 

Ücretsiz olarak sunulan GTA 5 Tofaş Modu resmi bir mod olmadığından dolayı GTA 5'in orjinal versiyonunu kullananların dikkatli olması gerekiyor. Bu mod kullanımından dolayı oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğunda olup modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyorum. 

GTA 5 oyununda yeteneklerinizi keşfederek keyifli vakit eçirebilirsiniz. Neon ışıklar, farklı jantlar ve modifiyelerle farklı bir oyun deneyimi sunan mod aynı zamanda motor geliştirmeleri satın almanıza ve aracın rengini değiştirmenize de imkan sağlamaktadır. 

GTA 5 Tofaş, Şahin ve Doğan Modu Kurulumu
Karşınıza oyun seçme ekranı çıktıktan sonra GTA 5 Windows versiyonunu seçmeniz gerekiyor. Açılan pencereden GTA5.exe'nin yer aldığı klasörü seçip continue tuşuna tıklamanız gerekmektedir. 

Bu adımlardan sonra oyun dosyaları karşınıza gelecek. Open IV programının üst bölümünde bulunan Edit Mode tuşuna tıklayıp arşiv dosyasını Winrar ile açmanız gerekiyor. 

Dosyaları premier.yft,  premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\levels\gta 5\vehicles.rpf konumuna,

prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft  prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\levels\gta 5\vehiclemods\premier_mods.rpf konumuna sürükle bırak yöntemiyle getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
5,357
HEMEN İNDİR (8.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?