Hide ALL IP

Hide ALL IP

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

IP Adresi Gizleme Programı

Hide ALL IP programı sayesinde internette anonim gezinebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Hide ALL IP programı IP adresini gizlemenize imkan sağlamaktadır. Son zamanlarda internette karşımıza çıkan tehditleri önlemek ne yazık ki pekte kolay olmuyor. Bu nedenle hazırlanmış olan Hide ALL IP programı ile kişisel bilgi hırsızlığını önleyebilirsiniz. 

Sade bir arayüze sahip olmasıyla ön plana çıkan Hide ALL IP programı IP saklama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak  sağlamaktadır. Program ile "connect" tuşuna tıklayıp IP adresinizi gerçek IP adresiniz ile ilgili olmayacak bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

Kişisel bilgileri korumak amaçlı kullanabileceğiniz Hide ALL IP programı ile hackerlara karşı koruma ve kişisel bilgi güvenliği sağlayabilirsiniz. 

Haber sitelerinin yada benzeri servislerin kişisel bilgilerinizi elde etmesine engel olan Hide ALL IP programı anonim gezintiye izin vermektedir. Twitter, Facebook ve anlık mesajlaşma hizmetlerinde kullandığınız güvenlik açıklarını büyük ölçüde arttırabiliyorsunuz. 

Program çevirimiçi oyunlarda hesap detaylarını girdiğiniz zaman ek koruma sağlamaktadır. Sık sık yaşanan kayıt bilgileri hırsızlığını yine bu yol ile önleyebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan başarılı bir güvenlik programı olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
2013.06.27
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,403
HEMEN İNDİR (4.16 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?