Hide IP Speed

Hide IP Speed indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

IP Gizleme ve İnternet Güvenlik Programı

Hide IP Speed, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir IP gizleme programıdır. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

IP adresleri bilgisayarınıza özel olup internet gezingi alışkanlıklarınız yahut bilgisayarınızın konumu gibi bilgilere erişilmesine olanak tanımaktadır. Adresleri internet siteleri tarafından kullanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine yardımcı olmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Hide IP Speed programı görev çubuğundaki simgeler aracılığıyla kontrolü sağlamanıza imkan sağlıyor. İnternet siteleri tarafından kulanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine sebep olan durumları ortadan kaldırmanıza imkan sağlamaktadır. 

IP adresinizi değiştirme özelliğine sahip olan Hide IP Speed programı internette gizli sörf yapma imkanı sunmaktadır. Reklam bilgilerinin toplanmasının önüne geçmek için kullanabileceğiniz Hide IP Speed programı hackerların saldırılarından bu şekilde korunabilmesi mümkün bir durum olup internette gizli sörf yapmanıza olanak sağlamaktadır. 

Sık sık IP adresini değiştirme özelliklerinin yer aldığı Hide IP Speed programı internet üzerinde bölgesel kısıtlamalar uygulayan sitelere de bu yolla erişim yapabilmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde IP gizleme ve kişisel güvenlik servisine gerek duyuyorsanız Hide IP Speed programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
3.12
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,420
HEMEN İNDİR (2.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?