Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Hideman VPN
Güvenlik ve IP Adresi Değiştirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet üzerinde olan gezintilerinizi güvenli hale getirmek amacıyla IP adresini saklamayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli yapısı ile gelen Hideman VPN programı ile kimliğinizi belli etmeden gezinti yapabilirsiniz. VPN programları kullandığınız IP adresini saklayarak diğer ülkelerdeki sunucuları kullanmaktadır. Bu sayede ülkemizde yasaklı olan sitelere de rahatlıkla girebilirsiniz. 

Kullanımı açısından oldukça hızlı olan program anlaşılır bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda bilgilerinizi de koruyabilen Hideman VPN programını kullanırken herhangi bir sorun yaşamadım. 

Engeli olan ve yasağı olan web sitelerine giriş yapmanıza imkan sağlayan program aynı zamanda internet verilerinizi 256 bitlik şifreleme ile korumaktadır. Tam bir internet güvenliği ve özgürlüğü sunan Hideman VPN programını ücretsiz olarak 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Programdan memnun kalırsanız tam lisansını satın almanız gerekiyor. Haftalık, aylık yada yıllık üyelik paketlerinden ihtiyacınız olanı seçerek internette özgürce gezinebilirsiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
2.82 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,651
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.