HTML5 Slideshow Maker

HTML5 Slideshow Maker indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kolay Slayt Oluşturma Programı

HTML5 Slideshow Maker ile birkaç adımda birbirinden güzel slaytlar oluşturabilirsiniz. İçerisinde kullanışlı ve güçlü özelliklerin yer aldığı başarılı bir program olup Windows bilgisayarlarda sorunsuz bir çalışma göstermektedir. 

Temiz ve akıcı bir arayüze sahip olan HTML5 Slideshow Maker programıyla slayt hazırlamak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey slayta eklenecek olan fotoğrafları ve temayı seçmek. içerisinde 60'dan fazla hazır şablon ve şık geçiş efektleri bulundurmaktadır. Fotoğraflarınızı özelleştirmek için içerisindeki esnek ayarları kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan slayt oluşturmak için teknik bir becerinizin olması gerekmiyor. Üç basit adımda bile size rehberlik yapacak sezgisel bir arayüze sahiptir. 

Slayt gösterinizi özelleştirmenize imkan sağlayan HTML5 Slideshow Maker programı fotoğraflarınızdan slaytı etkileyici hale getirmektedir. Modern ve klasik geçiş efektleri sunan programıyla hazırlamış olduğunuz gösteriyi arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca elinizdeki videoyu sıkıştırarak e-posta adresinizle bile paylaşabilirsiniz. Eğer sizde slayt gösterisi yapmak için başarılı bir yapıya sahip kolay bir programa gerek duyuyorsanız HTML5 Slideshow Maker programını mutlaka denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
1.9.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,172
HEMEN İNDİR (26.76 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Sezgisel bir arayüze sahiptir.
  • Sadece 3 adımda slayt oluşturmanıza imkan sağlamaktadır.
  • Arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
  • Özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir.