Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

HTTPS Everywhere
İnternet Güvenliği için Tarayıcı Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

İnternet güvenliğine önem veren kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir hizmettir. HTTPS Everywhere sayesinde her siteyi https standartıyla kullanmanız mümkün. Başarılı bir tarayıcı eklentisi olarak tanımlanabilen HTTPS Everywhere temelinde internet üzerinde ziyaret edeceğiniz sitelerin güvenilir olup olmadıklarını denetlemektedir. Yani bu eklenti aracılığıyla bir internet sitesinin güvenilir olup olmadığını anlamak için ptotokollere göz atabiliyorsunuz. 

HTTPS protokolü içerdiği şifreleme sistemi ile eski http protokolüne göre kullanıcılar açısından daha güvenli bir çözüm sunmaktadır. Kullanıcılar bu protokol aracılığıyla veri trafiğinin takip edilmesi engellenmektedir. Sonuç olarak kişisel bilgi hırsızlıklarına karşı gelmek isteyen kullanıcılar https protokolüne bu eklenti aracılığıyla otomatik olarak geçmektedir. 

Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome ve diğer internet tarayıcıları üzerinde çalışma göstermektedir. Ana bağlantı üzerinden şuan Chrome versiyonunu bulabilirsiniz. Alternatif bağlantılar üzerinden ise diğer tarayıcılar için indirme linkine ulaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,312
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.