HTTPS Everywhere

HTTPS Everywhere indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

İnternet Güvenliği için Tarayıcı Eklentisi

İnternet güvenliğine önem veren kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir hizmettir. HTTPS Everywhere sayesinde her siteyi https standartıyla kullanmanız mümkün. Başarılı bir tarayıcı eklentisi olarak tanımlanabilen HTTPS Everywhere temelinde internet üzerinde ziyaret edeceğiniz sitelerin güvenilir olup olmadıklarını denetlemektedir. Yani bu eklenti aracılığıyla bir internet sitesinin güvenilir olup olmadığını anlamak için ptotokollere göz atabiliyorsunuz. 

HTTPS protokolü içerdiği şifreleme sistemi ile eski http protokolüne göre kullanıcılar açısından daha güvenli bir çözüm sunmaktadır. Kullanıcılar bu protokol aracılığıyla veri trafiğinin takip edilmesi engellenmektedir. Sonuç olarak kişisel bilgi hırsızlıklarına karşı gelmek isteyen kullanıcılar https protokolüne bu eklenti aracılığıyla otomatik olarak geçmektedir. 

Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome ve diğer internet tarayıcıları üzerinde çalışma göstermektedir. Ana bağlantı üzerinden şuan Chrome versiyonunu bulabilirsiniz. Alternatif bağlantılar üzerinden ise diğer tarayıcılar için indirme linkine ulaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,604
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?